23 Лютого, 2021 р., 11:58
З 25 лютого 2021 року Пенсійний фонд відновлює прийом громадян у Жовтанецькій громаді. Жителі громади знову можуть отримати  послуги безпосередньо у територіальній громаді.
20 Лютого, 2021 р., 00:23
20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Сьогодні ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче ? життя ? під час Революції гідності (листопад 2013 року ? лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
12 Лютого, 2021 р., 17:43
На дорогах громади продовжує працювати снігоочисна техніка із залученям приватної техніки бізнесу та місцевих жителів.
12 Лютого, 2021 р., 14:56
11 лютого 2021 року Львівському зенітному ракетному полку імені гетьмана Івана Виговського (м.Кам'янка-Бузька) відбулося музично-театральне дійство – концерт «Прощання з колядою» за участі творчих колективів народних домів Жовтанецької територіальної громади. Насичену музичну програму зі сцени клубу особовому складу полку представляли  творчі колективи: танцювальний колектив ''Vita of Dance'', вокальний ансамбль «Дивоцвіт» (народний дім села Жовтанці), фольклорний ансамбль «Горпинка» (народний дім села Горпин), ансамбль "Світлиця" (народний дім села Вирів), солістам народного дому село Велике Колодно. Ведуча дійства - Ірина Вихопень, директор народного дому села Жовтанці.
08 Лютого, 2021 р., 12:09
Після погіршення погоди і сильних снігопадів, комунальне підприємство "Господар" Жовтанецької сільської ради працює цілодобово прибираючи сніг на дорогах громади.  Оскільки снігопади не припиняється, і очікується, що він ще більше буде посилюватись, то роботи продовжуватимуться.
04 Лютого, 2021 р., 14:33
Сьогодні, 4 лютого, у приміщенні Жовтанецької сільської ради,відбулась зустріч голови громади Ярослава Деркача з директором Львівського обласного центру соціальних служб Ярославом Бордіяном та начальником відділу методочного забезпечення соціальної роботи Львівського обласного центру соціальних служб Наталією Тибурою.
01 Лютого, 2021 р., 17:20
Новий Центр надання адміністративних послуг у селі Жовтанці запрацював у тестовому режимі з 1 лютого 2021 року.
29 Січня, 2021 р., 10:50
29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут — саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Своєю кров’ю, душею і своєю працею він, як і будь-який інший народ, прагне до життя і благополуччя.
27 Січня, 2021 р., 11:29
У Жовтанецькій територіальній громаді тривають навчання спеціалістів майбутнього ЦНАПу (центру надання адміністративних послуг). Загалом спеціалісти прослухають  тренінги від Тебеньоко Любові (спеціаліста ЦНАПу м.Львів) на тему «Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг», «Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання», «Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг».