ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

22 Квітня, 2021 р., 09:28
Кам’янка-Бузький районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області проводить набір кандидатів для зарахування громадян у добровільному порядку до резерву служби цивільного захисту для заміщення вакантних посад рядового та молодшого начальницького складу, а саме:
15 Квітня, 2021 р., 11:47
14 квітня 2021 року працівники Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області під керівництвом голови Львівської районної державної адміністрації  Христини ЗАМУЛИ провели робочу нараду з представниками органів місцевого самоврядування Кам’янка-Бузької, Добротвірської, Новояричівської та Жовтанецької територіальних громад - з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту, техногенної, пожежної безпеки і завдань органів місцевого самоврядування щодо цього. Також було продемонстровано  пожежно – рятувальну техніку та проведено показове навчання.
06 Квітня, 2021 р., 14:43
Працівниками Кам’янка-Бузького РВ спільно з керівництвом Жовтанецької територіальної громади продовжується робота, щодо організації заходів цивільного захисту та попередження пожеж в екосистемах на території громади.
16 Березня, 2021 р., 10:40
Кам'янка-Бузький РВ ГУ ДСНС інформує про зміни до кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення правил пожежної безпеки