Стратегія розвитку Жовтанецької ОТГ на період до 2027 року

-Опитування щодо визначення "місії" та "бачення" громади

-Анкета-опитування "Візьми участь у розробці Стратегії розвитку Жовтанецької об'єднаної територіальної громади на 2021-2027 рр."

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ Стратегії розвитку Жовтанецької об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року

Стратегія – визначення майбутнього, до якого прагне громада! Її наявність допоможе досягнути успіху у реалізації будь-яких проєктів муніципалітетів.

17:23:18 18.05.2020

Засідання четвертої робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ до 2027 року

14 травня в режимі "онлайн" відбулося четверте засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ на період до 2027 року. Модератором зустрічі є радник з регіонального розвитку Львівського офісу U-LEAD Зеновій Сірик.

15:20:48 15.05.2020

Робота над Стратегією громади триває

Робота над Стратегією розвитку Жовтанецької об'єднаної територіальної громади триває. Зокрема, сьогодні 5 травня, відбулася чергова консультація з підготовки 4-ї робочої групи. На робочій групі обговорили формування місії та візії громади. Також, спеціаліст Жовтанецької сільської ради Лоза Роман представив перший SWOT-аналіз громади та до раніше яформованих стратегічних напрямків визначили 8 операційних цілей і розпочали формувати проєктні пропозиції до Стратегії.

15:31:42 05.05.2020

Третє засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ на період до 2027 року

Попри карантинні заходи, робота над Стратегією розвитку громади триває. 29 квітня відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки важливого для громади документу.

15:37:06 29.04.2020

Відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Жовтанецької громади

Сьогодні, 9 квітня, в режимі "онлайн" відбулось друге засідання робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку Жовтанецької об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року.

15:45:45 09.04.2020

Відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ на 2021 -2027 роки

5 березня 2020 року за участі голови Жовтанецької ОТГ Ярослава Деркача, представників Львівського регіонального офісу U-LEAD з Європою відбулося перше засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ на 2021-2027 роки. На засіданні були присутні члени Робочої групи, спеціалісти різних галузей Жовтанецької ОТГ, громадські активісти, представники громади сіл Ременів та Вислобоки, які включені у склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ на 2021-2027 роки. А також керівниця регіонального офісу Галина Гречин, експерт з питань розвитку громад і територій Зеновій Сірик, експерт із комунікацій та висвітлення діяльності Дарія Зубрицька.

16:04:45 05.03.2020