Стратегія розвитку Жовтанецької ТГ на період до 2027 року

18 Травня, 2020 р., 17:23
Стратегія – визначення майбутнього, до якого прагне громада! Її наявність допоможе досягнути успіху у реалізації будь-яких проєктів муніципалітетів.
15 Травня, 2020 р., 15:20
14 травня в режимі "онлайн" відбулося четверте засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ на період до 2027 року. Модератором зустрічі є радник з регіонального розвитку Львівського офісу U-LEAD Зеновій Сірик.
05 Травня, 2020 р., 15:31
Робота над Стратегією розвитку Жовтанецької об'єднаної територіальної громади триває. Зокрема, сьогодні 5 травня, відбулася чергова консультація з підготовки 4-ї робочої групи. На робочій групі обговорили формування місії та візії громади. Також, спеціаліст Жовтанецької сільської ради Лоза Роман представив перший SWOT-аналіз громади та до раніше яформованих стратегічних напрямків визначили 8 операційних цілей і розпочали формувати проєктні пропозиції до Стратегії.
29 Квітня, 2020 р., 15:37
Попри карантинні заходи, робота над Стратегією розвитку громади триває. 29 квітня відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки важливого для громади документу.
24 Квітня, 2020 р., 15:58
У Жовтанецькій ОТГ триває процес розроблення Стратегії розвитку громади на 2021-2027 роки.
09 Квітня, 2020 р., 15:45
Сьогодні, 9 квітня, в режимі "онлайн" відбулось друге засідання робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку Жовтанецької об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року.
31 Березня, 2020 р., 12:33
Ми  готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому у Жовтанецькій ОТГ триває процес написання Стратегії розвитку Жовтанецької об’єднаної територіальної громади на 2021-2027 рр. Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії Жовтанецької ОТГ, просимо вас долучитися до участі в анкетуванні.
05 Березня, 2020 р., 16:04
5 березня 2020 року за участі голови Жовтанецької ОТГ Ярослава Деркача, представників Львівського регіонального офісу U-LEAD з Європою відбулося перше засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ на 2021-2027 роки. На засіданні були присутні члени Робочої групи, спеціалісти різних галузей Жовтанецької ОТГ, громадські активісти, представники громади сіл Ременів та Вислобоки, які включені у склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Жовтанецької ОТГ на 2021-2027 роки. А також керівниця регіонального офісу Галина Гречин, експерт з питань розвитку громад і територій Зеновій Сірик, експерт із комунікацій та висвітлення діяльності Дарія Зубрицька.