14 Грудня, 2020 р., 15:56
18 грудня 2020 року о 16:00 годині в приміщенні Жовтанецької сільської ради (вул. Львівька, буд. 2) скликається чергова 3 сесія сільської  ради 8 скликання.
08 Грудня, 2020 р., 16:35
7 грудня 2020 року працівники закладів культури Жовтанецької територіальної громади привітали представників органу місцевого самоврядування депутатів Жовтанецької сільської ради з професійним святом. Для усіх присутніх прозучали музичні вітання у виконанні наших активних працівників культури та учасників художньої самодіяльності закладів культури.
08 Грудня, 2020 р., 16:15
7 грудня 2020 року відбулася друга (чергова) сесія Жовтанецької сільської ради VIII скликання, яку провів сілський голова Ярослав Деркач.  У роботі взяли участь усі 22 депутати сільської ради, заступники сільського голови, керівники структурних підрозділів сільськоїї ради та її виконавчого комітету. Сесія розпочалася із складання присяги депутата Жовтанецької сільської ради Гришана Андрія, який був обраний по 7 багатомандатному виборчому окрузі.
07 Грудня, 2020 р., 15:19
Відділом освіти Жовтанецької сільської ради закуплено дидактичні матеріали та кольорові принтери для учнів 1-х класів Жовтанецької ОТГ, які навчаються за програмою Нової української школи!
07 Грудня, 2020 р., 09:58
Шановні колеги, працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти!
06 Грудня, 2020 р., 15:13
Жовтанецька об'єднана територіальна громада вітає свого очільника Ярослава Деркача із днем народження!
04 Грудня, 2020 р., 12:45
Стань помічником Святого Миколая! Відділ надання соціальних послуг Жовтанецької сільської ради оголошує збір продуктів та речей для дітей сімей, які опинилися в кризовій ситуації! Просимо підприємців громади, активних жителів долучатися до акції!
02 Грудня, 2020 р., 16:30
07 грудня 2020 року о 16:00 відбудеться засідання 2 чергової сесії Жовтанецької сільської ради VIII скликання.
01 Грудня, 2020 р., 09:48
 1 грудня 1991 року українці сказали «так» незалежності!
30 Листопада, 2020 р., 11:04
28 листопада українці всього світу відзначають День пам’яті жертв Голодомору – спланованого геноциду українського народу режимом Сталіна у 1932-1933 роках. Традиційно в цей день відвідують поминальні богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні. Щоб вшанувати пам’ять мільйонів невинно загиблих українців усі небайдужі також долучаються до різноманітних тематичних акцій – запалюють на підвіконнях свічки, публікують дописи та фотографії, що стосуються родинних історій, пов’язаних із трагічними подіями Голодомору.