Новини ДПІ

Сторінка на стадії наповнення!

02 Липня, 2024 р., 18:24
Днями у приміщенні Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбувся семінар-тренінг для представників бізнесу щодо податкового законодавства.
02 Липня, 2024 р., 18:22
Заступниця начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксана Солонинкапровела сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань нюансів податкового законодавства.
02 Липня, 2024 р., 18:19
Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області регулярно надають адміністративні послуги для платників податків.
02 Липня, 2024 р., 18:13
Начальником Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарасом Печорою надано коментар-відповідь про те, що Законом України від 13 травня 2014 року № 1258-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом» внесено зміни до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464).
03 Червня, 2024 р., 17:43
Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області консультують платників податків щодо особливостей декларування доходів громадян у цьому році. Так, платникам наголошують, що декларуванню підлягають доходи, отримані від осіб, що не є податковими агентами, тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи.
03 Червня, 2024 р., 17:42
Начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора провів сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань нюансів податкового законодавства.
03 Червня, 2024 р., 17:42
Заступниця начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксана Солонинка наголосила, що на початок 2022 року близько 3 млн працівників працювали без оформлення трудових відносин. За умови виплати заробітної плати хоча б на рівні мінімальної – це майже 100 мільярдів гривень податків та зборів на рік, які можуть бути направлені на захист нашої держави.
03 Червня, 2024 р., 17:40
Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області регулярно надають адміністративні послуги для платників податків.
30 Травня, 2024 р., 10:13
У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області регулярно надаються кваліфіковані консультації для платників податків.
30 Травня, 2024 р., 10:12
У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нещодавно відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо нюансів реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО). На запитання платників податків відповідав начальник ДПІ Тарас Печора. Під час «гарячої лінії» додзвонювачі цікавились первинною реєстрацією РРО в контролюючому органі. Саме первинній реєстрації підлягають моделі (модифікації) РРО, що містяться у першій частині Реєстру РРО та раніше не були зареєстровані, тобто які не експлуатувалися (нові).