Вітаємо Вас на консультативній веб-сторінці роботи із зверненнями громадян Жовтанецької сільської ради

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів  державної влади та органів місцевого самоврядування» на веб-сторінці Ви зможете знайти необхідну інформацію про вимоги законодавства щодо правильного оформлення звернень та організації роботи із зверненнями громадян в сільській раді, порядку проведення особистих прийомів громадян посадовими особами згідно затверджених графіків, роз’яснень та консультацій з найбільш актуальних питань, які порушують громадяни у зверненнях.

Для оперативного розгляду Ваших звернень, зокрема питань, вирішення яких належить до компетенції місцевих органів влади, на веб-сторінці розміщені графіки особистого прийому громадян керівництвом об’єднаної громади та керівниками структурних підрозділів  ради.

Якщо Ви хочете отримати офіційну відповідь, необхідну інформацію або порушуєте питання особистого характеру, що потребує розгляду, Ваше звернення має бути оформлене у порядку, визначеному ст. 5 Закону України «Про звернення громадян».

Тому радимо звертатися з офіційним письмовим зверненням за Вашим підписом та адресою проживання у сільську раду (другий поверх будівлі сільської ради) з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00 (з 13:00 до 14:00 – обідня перерва) письмово, усно, за телефоном 03254-33149 або на електронну адресу – E-mail: 04374039@mail.gov.ua

Звертаємо Вашу увагу, що веб-сторінка є консультативною, Інформація, яку Ви надішлете в електронному вигляді не є офіційним зверненням і може бути взята до відома.

У розділі «Нормативно-правова база» розміщені нормативно-правові акти з питань звернень громадян.