Тимчасове припинення водопостачання!

У зв'язку із проведенням ремонтних робіт на водонасосній станції 1-2 липня 2019 року буде призупинено постачання холодної води в с.Жовтанці та с.Колоденці.

14:47 27.06.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд по вул. Шкільна №1а, в с. Жовтанці, Кам’янка-Бузького р-ну., Львівської обл.

14:46 05.06.2019

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд в с. Вихопні, Кам’янка-Бузького р-ну., Львівської обл.

12:48 22.04.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення сесії «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік»

Проект регуляторного акта - рішення сесії «Про встановлення  місцевих податків та зборів на території Жовтанецької сільської ради на 2020 рік».

15:19 09.04.2019

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки площею 0,1729 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд в с. Жовтанці, Кам’янка-Бузького р-ну., Львівської обл.

12:18 08.04.2019

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ  28 лютого 2019 року о 15:00 в приміщенні Жовтанецької сільської ради відбудеться публічне представлення інформації про виконання бюджету Жовтанецької об'єднаної територіальної громади за 2018 рік. Запрошуємо керівників організацій, підприємств, громадськість до участі у звіті.

16:39 13.02.2019

ВАКАНСІЇ!

Жовтанецька сільська рада запрошує на роботу!

11:53 10.01.2019

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки площею 0,1671 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд по вул. Підлісна (біля школи), в с. Грабовець, Кам’янка-Бузького р-ну., Львівської обл.

10:59 06.12.2018

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки площею 0,2500 га (кадастровий номер: 4622183300:01:002:0023) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд урочище «Гай», в с. Вихопні, Кам’янка-Бузького р-ну., Львівської обл.

15:34 05.12.2018