Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки площею 0,1671 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд по вул. Підлісна (біля школи), в с. Грабовець, Кам’янка-Бузького р-ну., Львівської обл.

10:59 06.12.2018

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки площею 0,2500 га (кадастровий номер: 4622183300:01:002:0023) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд урочище «Гай», в с. Вихопні, Кам’янка-Бузького р-ну., Львівської обл.

15:34 05.12.2018

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки

«ПОВІДОМЛЕННЯ» про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки площею 0,3659 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства по вул. Б. Хмельницького №49 «Б», в с. Велике Колодно, Кам’янка-Бузького р-ну., Львівської обл.

11:50 05.12.2018

Сторінками історії до викликів сьогодення!!!

У неділю, 30 вересня, о 15 годині у Кам'янка-Бузькому районному народному домі Громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини» проведе просвітницьку зустріч: Сторінками історії до викликів сьогодення. Воєнний історик, капітан 2 рангу запасу, підполковник, боєць батальйону "Айдар" Тимур Баротов, американський волонтер корпусу Миру Сем розкажуть про участь у війні на сході. Також відбудеться показ фільму з поєднанням історичних подій минулого і сьогодення.

15:14 28.09.2018