14 Червня, 2021 р., 17:55
Сьогодні, 14 червня, об'єднана команда від закладів освіти  Жовтанецької ТГ у складі педагогів шкіл с.Жовтанці, с.Велике Колодно і с.Ременів вирушила у м.Винники, щоб взяти участь у програмі «Школа громади. Перезавантаження.”
11 Червня, 2021 р., 17:13
КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради запрошує на вакцинацію від COVID-19.
07 Червня, 2021 р., 19:09
У неділю 6 червня хорові колективи Жовтанецької териториторіальної громади взяли участь у фестивалі духовної пісні "Великодні дзвони"  (м.Кам'янка-Бузька)   Учасниками заходу були  хорові колективи Кам’янка-Бузької, Жовтанецької та Добротвірської громад, та і творчі колективи дошкільних закладів освіти м.Кам’янка-Бузька.   Нашу громаду представили: - Хор "Аксіос" (Жовтанецької ДМШ) - хоровий колектив ПЦУ Успіння Пресвятої Богородиці с.Жовтанці  - Народний аматорський хор ім.Євгена Козака (НД с.Велике Колодно)   Дякуємо усім хто своїм співом продовжує піднімати престиж духовної пісні та робить свій немалий внесок в розвиток українського хорового мистецтва,  народних звичаїв і обрядів та українського фольклору!
02 Червня, 2021 р., 16:45
Новий комплект футбольної форми придбано для футбольної команди "ТАНДЕМ" с.Жовтанці.
01 Червня, 2021 р., 16:52
Сьогодні працівники Відділу надання соціальних послуг Жовтанецької сільської ради Христина Яцушко та Уляна Щекун спільно із представниками СЮР ВП ЛРУП ГУНП у Львівській області Тетяною Різник, Світланою Андрух та поліцейським офіцером Жовтанецької ТГ Ростиславом Засєдко завітали у дитячий садок "Вишенька" у селі Жовтанці.
01 Червня, 2021 р., 15:40
Голова Жовтанецької сільської ради Ярослав Деркач взяв участь у програмі "ГРОМАДА|Чи потрібна громадам стратегія розвитку?" від ТРК ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ.
01 Червня, 2021 р., 13:41
Кожен 3-й понеділок місяця Комунальне підприємство Львівської обласної ради “Червоноградське міжміське бюро технічної інвентаризації” (БТІ) надаватиме послуги у ЦНАПі Жовтанецької сільської ради.
01 Червня, 2021 р., 12:52
Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.
28 Травня, 2021 р., 16:20
27 травня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Жовтанецької сілсьької ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Ярослава Деркача.
26 Травня, 2021 р., 16:59
У селі Жовтанці буде проведено капітальний ремонт даху центральної Амбулаторії нашої громади.