28 Липня, 2021 р., 09:14
27 липня в ЦНАПі Жовтанецької сільської ради відбулася робоча зістріч  заступника начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Ганна Гнатів з посадовими особами Жовтанецької сільської ради, старостами, державним реєстратором та адміністраторами за участі голови Жовтанецької сільської ради. Ганна Гнатів проінформувала присутніх про  новели законодавства у сфері земельних правовідносин. Зокрема наголосили, що до 1 січня 2025 року власники невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець повинні оформити право власності на земельну ділянку. Проінформувала присутніх про процедуру оформлення переважного права купівлі земельної ділянки сільськогосподарського призначення, новели  законодавства щодо орендних правовідносин. Також, довели до відома обов’язок юридичних осіб з 11 липня 2021 року звернутися до державного реєстратора чи нотаріуса для оновлення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника, та відповідальність у випадку неподання такої інформації чи подання неправдивих даних.
26 Липня, 2021 р., 16:53
Департамент фінансів Львівської облдержадміністрації оприлюднив рейтинг громад області за бюджетними показниками. Згідно даного рейтингу, Жовтанецька територіальна громада займає 10 місце серед 73 територіальнихх громад Львівщини. Очолила рейтинг Славська територіальна громада, дещо перегнавши Львівську ТГ.
26 Липня, 2021 р., 12:21
23 липня відбулася десята сесія Жовтанецької сільської ради, яку провів сільський голова Ярослав Деркач.
26 Липня, 2021 р., 09:58
У неділю, 25 липня,  в храмі Преображення Господнього ПЦУ села Вирів відбувся фестиваль духовної та патріотичної пісні "Нащадки твої, Володимире!". Фестиваль приурочений 1033-й річниці Хрещення Київської Русі, 30-й річниці Незалежності України та 11-й річниці Перенесення ікони Матері Божої «Праворучиця» (мироточивої) до храму Преображення Господнього села Вирів.
23 Липня, 2021 р., 14:51
Відділ освіти Жовтанецької сільської ради щиро дякує Війтовичу Андірю Івановичу, екс-директору Горпинського НВК, за багаторічну працю та вагомий внесок у розвиток освітнього закладу.
22 Липня, 2021 р., 17:35
22 липня 2021 року  відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Горпинського НВК «ЗНЗ I-II ступенів-ДНЗ» Жовтанецької сільської ради Львівської області.
21 Липня, 2021 р., 15:29
КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради запрошує усіх бажаючих на вакцинацію! У нас наявні вакцини Moderna та CoronaVac!
19 Липня, 2021 р., 17:24
Розпочато капітальний ремонт покрівлі даху центральної Амбулаторії Жовтанецької територіальної громади.