05 Січня, 2018 р., 12:28
На початку лютого Міністерство охорони здоров'я затвердить новий перелік препаратів програми «Доступні ліки». Наразі визначили граничні ціни для препаратів і очікують заявки від фармвиробників та імпортерів.
04 Січня, 2018 р., 15:18
З нагоди Різдвяних свят у кожному районі Львівщини відбудуться численні дійства, фестивалі, концерти та виставки.
04 Січня, 2018 р., 15:06
7 грудня 2017 року Верховна Рада України прийняла Закон про Державний бюджет України на 2018 рік. Цим законом встановлено підвищення мінімальної зарплати з 1 січня до 3723 гривень.
28 Грудня, 2017 р., 11:16
26 грудня відбувся день відкритих дверей та прес-захід "Громади Львівської області і ЦРМС:умови партнерства" у Центрі розвитку місцевого самоврядування у Львівській області. Представники громад Львівщини мали змогу  презентувати свої напрацювання станом на грудень 2017 року, свої промо-матеріали та інтерактивні інструменти взаємодії влади-громади.
25 Грудня, 2017 р., 23:56
У селі Жовтанці адміністративному центрі Жовтанецької ОТГ завершили реалізацію проектів по реконструкції вуличного освітлення.
25 Грудня, 2017 р., 23:38
22 грудня відбулася 35 сесія Жовтанецької сільськохї ради. У порядку денному найважливіше питання: "Про бюджет Жовтанецької сільської ради на 2018 рік". Після кількагодинних дискусій все ж таки одноголосно прийняли бюджет на 2018 рік.
22 Грудня, 2017 р., 00:37
21 грудня у НД села Велике Колодно відбувся семінар від радника з питань комунікації Darija Zubrytska. Завдяки пізнавальному семінару  працівники народних домів, бібліотек і керівники художніх колективів дізналися багато нового про культурні потреби молоді, світові та українські тенденції і масову культуру.
20 Грудня, 2017 р., 16:43
Сьогодні, 20 грудня, у селі Колоденці Жовтанецької ОТГ відкрили нові потужності ДП "Амбієнте Ферніче Україна".  Підприємство виготовляє меблі з високоякісних, екологічних матеріалів з використанням новітніх технологій, які задовільняють потреби найвимогливішого споживача.