Прес-анонс “Реформа первинної ланки медичної допомоги: як Жовтанецькій ОТГ підготуватися до нововведень 2019-го року?”
“Реформа первинної ланки медичної допомоги:
як Жовтанецькій ОТГ підготуватися до нововведень 2019-го року?”
8 листопада о 10:00 у актовій залі школи с. Жовтанці (вул. 30-після перемоги, 1) відбудеться публічна консультація щодо втілення реформи охорони здоров’я на первинній ланці надання медичної допомоги. Громадська організація ГО “Центр UA” у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України разом із представниками ради Жовтанецької територіальної громади, головними та практикуючими лікарями закладів охорони здоров’я обговорять чинну законодавчу рамку нововведень та ключові рекомендації з ефективного впровадження медичної реформи на місцях.
Автономізовані заклади первинного рівня надання медичної допомоги набули право отримувати прибуток й розпоряджатися ним в рамках своєї діяльності – надання медичних послуг пацієнтам. Щоб зробити ці підприємства економічно вигідними, керівникам закладів охорони здоров’я необхідно вийти на якісно новий рівень управління та фінансового менеджменту. Адже від того, яким чином буде сформована модель обслуговування пацієнтів та чи буде налагоджена ефективна співпраця з власниками медичних закладів – місцевими радами, буде залежати фінансовий добробут підприємства загалом і його працівників зокрема.
Питання публічної консультації:
1. Як реорганізувати структуру надання медичної допомоги на первинній ланці для максимальної ефективності роботи мережі?
2. Як забезпечити відповідність табелю оснащення до вимог НСЗУ?
3. Як організувати фінансове планування закладу охорони здоров’я?
Модератори:
- Андрій Андрушків, керівник напрямку публічної політики та адвокації ГО “Центр UA”;
- Марія Левонова, координаторка полісі розробок ГО “Центр UA”.
За додатковою інформацією звертайтесь до Іванова Антона — (050) 494 58 30.
Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.