28 Лютого, 2018 р., 16:50
У Львівській області станом на 27 лютого на кір захворіло 584 особи, з них 434 дитини (згідно первинних діагнозів).  З початку року в заклади охорони здоров’я госпіталізовано 342 особи, з них 236 дітей. Найбільше випадків зареєстровано у м. Львові – 305 осіб, з них 234 - діти.
27 Лютого, 2018 р., 16:45
Першого березня температура може опуститись до -30° Львівський регіональний центр з гідрометеорології інформує, що по території Львівської області та м. Львову 27 лютого – 2 березня на дорогах збережеться ожеледиця, інформує прес-служба Львівської міськради.
27 Лютого, 2018 р., 14:39
26 лютого відбувся семінар щодо дотримання законодавства про працю, працю інвалідів, режим роботи і відпочинку, порядок надання щорічних відпусток. Семінар провів головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у м Львові Курій О.В.
27 Лютого, 2018 р., 09:19
Парламент Законом України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (№1728) встановив до 31 грудня 2018 року мораторій на проведення планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Водночас, відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» (№2246) передбачено встановлення Кабміном переліку органів, на яких не поширюється дія вищезазначеного мораторію.
26 Лютого, 2018 р., 09:41
23 лютого Ярослав Деркач взяв участь в нараді першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського із головами об’єднаних територіальних громад області.
24 Лютого, 2018 р., 11:39
За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології,  у зв'язку з надходженням холодної арктичної повітряної маси, на Львівщині протягом 24-27 лютого 2018 року очікується значне зниження температури атмосферного повітря, а саме: 24 лютого - вночі 10-15, місцями 18-200 морозу; вдень 5-10 морозу;
20 Лютого, 2018 р., 14:31
20 лютого 2014 року Україна прощалася із загиблими на Майдані героями України.
14 Лютого, 2018 р., 15:40
Неперевершене і незабутнє дійство «Прощання з колядою» відбулося 14 лютого 2018року у ЗДО "Вишенька".  Традиція - це щось глибше, ніж просто святкування! Це те, що збирає всіх разом та гуртує. Ось так великою сімєю разом з батьками групи "Сонечко" відбулося свято "ПРОЩАННЯ З КОЛЯДОЮ"  Во славу Сина й Господа Творця Хай радістю наповняться серця! Христос рождається! Славімо Його!
09 Лютого, 2018 р., 11:04
У четвер, 8 лютого,  начальник ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова вручила службові посвідчення інспектора праці представникам Жовтанецької сільської ради - Степану Янишину, Дублянської селищної ради Самбірського району Наталії Соханчак, Ходорівської  міської ради Жидачівського району Ірині Партиці,
08 Лютого, 2018 р., 11:32
У вівторок, 6 лютого, Жовтанецьку ОТГ відвідала Людмила Антончик, провідний методист з національно-патріотичного виховання Львівського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи. Акцент зустрічі полягав на питаннях роботи Народних домів громади з національно-патріотичного виховання та щодо підготовки до відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та відзначення 100-річчя затвердження Тризуба Державним гербом УНР.