20 Березня, 2018 р., 12:11
Декларації мають подати державні службовці – президент, керівництво АП, члени Кабміну, народні депутати і депутати місцевих рад, селищні і міські голови, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування. Крім того, декларації мають подати військові посадові особи, судді всіх судів, члени ВККС і ВРП, керівники підрозділів НАБУ, Податкової, ДБУ, СБУ і прокуратури.
19 Березня, 2018 р., 09:21
У неділю, 18 березня, на Верецькому перевалі у с. Климець Сколівського району відбулись заходи, приурочені до 79-річчя проголошення незалежності Карпатської України та розстрілу карпатських січовиків, які її захищали.
05 Березня, 2018 р., 12:14
4 березня, минає 203-та річниця з дня народження творця музики Державного Гімну – Михайла Вербицького. Урочистості розпочалися зі Святої Літургії у місцевому храмі села Хотинець. Опісля, у церкві Покрови Пресвятої Богородиці, де колись був парохом отець Михайло Вербицький, відбулась поминальна молитва.
04 Березня, 2018 р., 23:55
Жовтанецька центральна АЗПСМ інформує, що у Жовтанецькій сільській раді триває приписна кампанія - процес вибору лікаря і укладення договорів. Кожен житель може вибрати  педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава.
03 Березня, 2018 р., 19:50
3 березня, у селі Павлокома на Ряшівщині, Польща, відбулися скорботні заходи із вшанування пам’яті 366 українців, загиблих 3 березня 1945 року.  У заходах взяли участь Міністр закордонних справ Павло Клімкін, голова Львівської ОДА Олег Синютка,  голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Тернопільської ОДА Степан Барна, представники суспільно-культурних товариств "Надсяння", "Лемківщина", "Любачівщина", члени громадських організацій, Львівська Державна Академічна чоловіча хорова капела «Дударик»,  численна делегація з районів Львівщини,  Івано-Франківщини, Тернопільщини, священослужителі, а також представники молодіжних громадських організацій.
01 Березня, 2018 р., 13:03
У зв’язку із зниженням температури, значна частина населення використовує індивідуальне опалення: електронагрівальні прилади, пічне опалення, газові прилади. Через порушення або не знання громадянами правил безпеки при користуванні пічним опаленням може виникнути пожежа або отруєння чадним газом. Тому, щоб забезпечити безпеку своєї оселі, людей та майна при користуванні пічним опаленням, потрібно пам’ятати такі правила:
28 Лютого, 2018 р., 17:20
Громадянам, включеним до переліку осіб, які під час участі в масових акціях цивільного протесту отримали тяжкі, середньої важкості й легкі тілесні ушкодження, що не призвели до інвалідності, і які звернулися по медичну допомогу в період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року буде надано статус «Постраждалий учасник Революції Гідності» з відповідною видачею посвідчення.
28 Лютого, 2018 р., 17:15
Обсяг іноземних інвестицій, залучених в економіку Кам'янка-Бузького району іноземними інвесторами становить 64,2 млн доларів США, що займає 5,2% від обсягу іноземних інвестицій області. В 2017 році у район надійшло майже 1 млн євро іноземних інвестицій. Обсяг капітальних інвестицій за 9 місяців 2017 року становить 331,8 млн грн (2,7% від загальнообласного обсягу). Відтак, на одного жителя району припадає  5798 грн інвестицій.