У школі села Колоденці відбувся тренінг для педагогічних працівників "Ми- єдиний колектив"

Дата: 05.11.2018 13:01

Фото без описуУ школі села Колоденці працівники відділу надання соціальних послуг провели тренінг для педагогічних працівників "Ми-єдина команда".

Під час тренінгу були проведені вправи з метою збільшення згуртованості, формування єдиної команди.

"Психологічний клімат колективу- міжособистісні відносини, типові для трудового колективу, які визначають його основний настрій.

В одному кліматі рослина може розквітнути, в іншому- зачахнути. Теж cаме можна сказати і про психологічний клімат: в одних умовах люди відчувають себе некомфортно, прагнуть залишити колектив,проводять в ньому менше часу, їх особистісний ріст сповільнюється, в іншому- колектив функціонує оптимально і його члени отримують можливість максимально реалізувати свій потенціал.

Тому відділ надання соціальних послуг Жовтанецької сільської ради звернув увагу на актуальну тему та організував тренінг для вчителів, на якому ми намагалися разом з педагогічним колективом у вигляді вправ підкріпити навички формування сприятливого психологічного клімату, знайшли схожі риси учасників для покращення взаємодії у колективі, вдосконалювали вміння працювати у команді",- Уляна Щекун , спеціаліст відділу надання соціальних послуг Жовтанецької сільської ради.

Авторами та організаторами тренінгової програми є Уляна Щекун та Мирослава Вовк, спеціалдісти відділу надання соціальних послуг Жовтанецької сільської ради.