Ярослав Деркач взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку

Дата: 12.11.2018 15:19

12 листопада у Міжнародному виставковому центрі у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка відбулося засідання Ради регіонального розвитку за участі всіх голів обласних державних адміністрацій.

Делегацію Львівщини очолив голова Львівської ОДА Олег Синютка, а до її складу увійшли його заступники, голови РДА, керівники міст та ОТГ. Зокрема участь у засіданні взяв Ярослав Деркач, голова Жовтанецької ОТГ.

Цього разу Рада регіонального розвитку відбувається вже всьоме. Під час засідання обговорювали питання здійснення реформ в державі, а також вирішення проблем життєзабезпечення регіонів.

Нагадаємо, Рада регіонального розвитку створена у 2015 році і основне її завдання – ефективна взаємодія державних органів влади з місцевими.