У МПК Жовтанецької сільської ради відремонтовано покрівлю

Дата: 06.07.2019 17:22

У Жовтанецькій ОТГ триває реалізація проектів місцевого розвитку, які стали переможцями обласного конкурсу мікропроектів.  Зокрема зараз ведуться завершальні роботи по капітальному ремонті покрівлі місцевої пожежної команди Жовтанецкої сільської ради. Проектом передбачалося заміна горищаного покриття для забезпечення нормальних умов праці та перебування техніки у будівлі.

Також недавно інформували по завершальному етапі проекту  по благоустрої території ДНЗ "Вишенька", яким передбачалося  прокладення доріжок з бруківки по території садочку для покращення умов.

Додатково нагадуємо, що 5 квітня на засіданні Конкурсної ради з реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки було затверджено потенційних переможців конкурсу у 2019 році. Серед проектів-переможців  сім проектів поданих Жовтанецькою сільською радою.