У селі Печихвости проведено поточний ремонт дороги

Дата: 05.07.2019 18:17

Фото без описуУ Жовтанецькій сільській раді триває  поточний гравійно-щебневий ремонт доріг, які знаходяться у комунальній власності сільської ради. Так зусиллями ради, за кошти місцевого бюджету проведено  ремонт вулиці Героїв Небесної Сотні, що у селі Печихости. Дана вулиця знаходилася в край аварійному стані, протяжністю понад 1,2 км. Також недавно було проведено поточний ремонт вулиці Грабовського у селі Новий Став.

Дороги у дощову погоду ставали неможливими для руху транспорту та пішоходів. Цього тижня завершено роботи з облаштування гравійного покриття. Звичайно, такий ремонт не може вважатись вирішенням питання на довгостроковий період. Втім покращення ситуації вже відчутне. Більш того – такий ремонт стане основою для покращення транспортного руху та жителів на даній ділянці дороги.