25 Листопада, 2022 р., 14:38
24 листопада під головуванням сільського голови Ярослава Деркача відбулось чергове засідання виконавчого комітету Жовтанецької сілсьької ради.
24 Листопада, 2022 р., 20:23
У разі стабілізації ситуації з 25 листопада діятиме оновлений графік погодинних вимкнень
21 Листопада, 2022 р., 11:34
День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно присвячене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.
17 Листопада, 2022 р., 15:59
«Довідка про прописку» більше не потрібна: відтепер витяг про місце проживання можна отримати в застосунку Дія
16 Листопада, 2022 р., 17:22
У зв’язку з критичною ситуацією в енергосистемі України внаслідок ракетних обстрілів, графік погодинних вимкнень на Львівщині діятиме цілодобово з 17 листопада.
16 Листопада, 2022 р., 16:39
«Діти війни» — це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати та врятувати. Данні щодня оновлюють правоохоронні органи. Тут ви можете повідомити:
15 Листопада, 2022 р., 11:48
Місцева пожежна охорона Жовтанецької територіальної громади ще одним пожежним автомобілем.
09 Листопада, 2022 р., 10:11
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
08 Листопада, 2022 р., 07:24
Всечесні отці, дорогі парафіяни та гості храмів  Вмч. Димитрія Солунського села  Печихвости!
07 Листопада, 2022 р., 15:58
Якщо людина зникла безвісти, у членів її сім’ї через місяць після внесення відповідної інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань виникає право на отримання пенсії.