Аматорський театральний колектив Народного дому села Колоденці взяв участь обласному огляді-конкурсі аматорських театральних колективів “Театральне Надбужжя”

Дата: 23.10.2023 11:24

Фото без опису22 жовтня відбувся обласний огляд-конкурс театральних колективів «Театральне Надбужжя», який проходив у місті Кам'янка-Бузька. В огляді взяли участь 18 аматорських театри, у тому числі і театр Народного дому села Колоденці (керівник- Вікторія Ковалишин).

Театр села Колоденці представив уривок з драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» з фантастично-казковим сюжетом. Це проблемно-філософська драматична поема, де опоетизовано красу людських взаємин: потяг до щастя, незбагненну силу великого кохання.

У другій дії, яку можна назвати дією «пізнього літа», розвивається конфлікт: в душі Лукаша, в'януть поезія та кохання до Мавки і він зраджує ту, що є втіленням мрії й краси, а обирає Килину- втілення буденщини, заземленості.

Результати будуть відомі згодом, проте піднесений настрій та неймовірні відчуття від участі у такому творчому заході вже сьогодні спонукають акторів до нових театральних проєктів.