15 Листопада, 2022 р., 11:48
Місцева пожежна охорона Жовтанецької територіальної громади ще одним пожежним автомобілем.
09 Листопада, 2022 р., 10:11
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
08 Листопада, 2022 р., 07:24
Всечесні отці, дорогі парафіяни та гості храмів  Вмч. Димитрія Солунського села  Печихвости!
07 Листопада, 2022 р., 15:58
Якщо людина зникла безвісти, у членів її сім’ї через місяць після внесення відповідної інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань виникає право на отримання пенсії.
06 Листопада, 2022 р., 15:45
Шановні працівники соціальної сфери!
03 Листопада, 2022 р., 20:20
Жовтанецька сільська рада, сільський голова Ярослав Деркач висловлють особливу подяку литовським друзям- п.Наталії  і п.Марюс Пермінаі (Литва), які в такий важкий час збирають кошти для підтримки військових ЗСУ спільно із своїми знайомими, друзями та односельчанами.
03 Листопада, 2022 р., 14:06
Два автомобілі для військовослужбовців ЗСУ від Жовтанецької територіальної громади!
03 Листопада, 2022 р., 11:48
Громадська спілка КАРПАТСЬКИЙ СМАК пропонує пройти опитування керівникам бізнесу сільськогосподарської та харчової галузі. Основною метою опитування є виявлення вектору підвищення конкурентоспроможності. Результати опитування дадуть змогу визначити стан підприємств, потреби супроводу та забезпечення консультаційної, практичної допомоги. Думка кожного виробника є дуже цінною і буде врахована для організації роботи спільної платформи, яка буде консолідувати лідерів бізнесу в агріфуд секторі, надаватиме рекомендації Уряду, донорам та бізнесу щодо основних векторів взаємопідтримки. Пройти опитування можна за посиланням https://cutt.ly/dNYhelf Опитування проводиться в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.
02 Листопада, 2022 р., 17:43
Митрополит Епіфаній вручив мандат військовому капелану отцю Андрію Вересу, настоятелю церкви Покрови Пресвятої Богородиці села Вихопні та церкви Преображення  ГНІХ села Вирів Жовтанецької територіальної громади