У Жовтанецькій територіальній громаді попрощалися із загиблим воїном Ярославом Вихопнем!

Дата: 23.10.2023 10:49

Фото без опису«Немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх… (Іоана 15:13)» – каже нам Святе Письмо. І цю заповідь виконав Воїн Ярослав. Він віддав своє життя, щоб жила наша незалежна Україна.

У неділю, 22 жовтня, у селі Жовтанці попрощались із загиблим Героєм Ярославом Вихопнем. В останню дорогу багаточисельна громада у невимовному горі проводжала свого Героя.

Сержант поліції поліцейський взводу № 2 роти № 2 батальйону ПСПОП «Львів» ГУНП Ярослав Вихопень загинув 16 жовтня біля околиці смт.Курдюмівка Бахмутського району Донецької області внаслідок артилерійського обстрілу зі сторони рф.

Жорстока війна з російськими окупантами забирає життя найкращих Синів України!

Ярослав Васильович народився 16 червня 1987 року. Всі свої молоді роки віддав у боротьбі за Незалежність України, був учасником Революції гідності та АТО. Він неймовірно вірив у перемогу! Надихав патріотизмом інших!

Щирі співчуття дружині, сину, батькам, сестрі та усім рідним! Розділяємо з Вами, дорога родино, Ваше непоправне горе. Це горе для всіх свідомих українців. Тому, що наша земля втратила ще одного Героя, але небо збагатилося ще одним достойним Воїном, який буде складати воїнство Небесне.

Вічна памʼять та вічна слава Герою!