31 Жовтня, 2022 р., 09:52
Чи знаєте ви хоч одну жінку у своєму оточенні, котра: - не має постійного заробітку - хоче відкрити власну справу, але не знає з чого почати - багатодітна мама - живе в місці, де є недостатньо можливостей для професійного розвитку (жінка, котра проживає на території, де реалізовується проєкт) - жінка з інвалідністю, або має дітей з інвалідністю - потрапила в кризові обставини, до прикладу: внутрішньо переміщена особа, дружина військовослужбовця, має скрутне фінансове становище чи постраждала від насильства
31 Жовтня, 2022 р., 08:56
Минулого тижня на Львівщині впроваджували вимушені аварійні відключення. Вони застосовуються у разі несподіваного виникнення аварійного дефіциту потужності в енергосистемі держави. Це крайній захід, який вводиться негайно за розпорядженням диспетчера «Укренерго», тому заздалегідь попередити, буде відключення чи ні — складно.   Починаючи з понеділка, 31 жовтня, в Україні та на Львівщині зокрема впроваджується інший тип обмежень — графік погодинного відключення електроенергії. Ознайомитись з графіком можна на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: https://poweroff.loe.lviv.ua/   Такі відключення застосовуються з метою запобігання порушенням режиму роботи енергосистеми України внаслідок дефіциту електричної потужності.
28 Жовтня, 2022 р., 11:52
Щороку наприкінці жовтня Україна переходить на зимовий час - стрілки годинника переводять на одну годину назад. В Україні вже давно говорять про скасування практики переведення годинників. Але поки така практика ще не скасована, ми продовжимо перекладати стрілки годинників восени та навесні.
28 Жовтня, 2022 р., 11:51
Через режим економії електроенергії вуличне освітлення певний період не працює, а незабаром темнітиме на годину раніше.
28 Жовтня, 2022 р., 11:35
Перемогли нацизм, переможемо й рашизм!
28 Жовтня, 2022 р., 11:28
Колектив комунального закладу Львівської обласної ради Львівський обласний молодіжний центр цього тижня провів зустрічі-тренінги із молоддю у Жовтанецькій громаді. Йшлося про розвиток та підтримку молодіжного лідерства.
26 Жовтня, 2022 р., 13:39
Увага! На Львівщині застосовано графіки аварійних відключень за групами.
25 Жовтня, 2022 р., 12:54
Запрацював мобільний додаток “Air Alert”(Повітряна тривога)
20 Жовтня, 2022 р., 10:31
Звернення до мешканців та бізнесу громади! В Україні вводиться режим тотальної економії електроенергії! Зараз від кожного і кожної з вас залежить, чи вдасться нам уникнути відключень електроенергії.