19 Жовтня, 2022 р., 14:57
ТЕРМІНОВИЙ збір коштів на автомобіль для військових! Наш земляк, житель с.Жовтанці, Причина Іван ще з 2014 року захищає Батьківщину на передовій. Зараз він з побратимами у Луганській області у складі 103-Ї бригади 62-ї батальйону мінометної батареї воюють з ворогом і для виконання бойових завдань дуже потребують автомобіль. Нещодавно у їхньому батальйоні було знищено кілька авто і без них хлопці, як без рук… Розуміємо важливість цієї проблеми і просимо усіх долучитись до збору коштів. Віримо у перемогу! Віримо у ЗСУ! Слава Україні!
11 Жовтня, 2022 р., 12:10
Повітряна тривога оголошується, коли сили протиповітряної оборони сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку області або є підтвердження запуску балістичних ракет.
11 Жовтня, 2022 р., 11:43
Заклади освіти Жовтанецької територіальної громади (школи та дитсадки) переходять у дистанційний формат навчання до 14 жовтня.
11 Жовтня, 2022 р., 11:42
В Україні тривають роботи з якнайшвидшого відновлення пошкодженої інфраструктури.
07 Жовтня, 2022 р., 10:47
Екологічний конкурс присвячений Всесвітньому дню вторинної переробки сировини.
06 Жовтня, 2022 р., 12:52
7 жовтня набирає чинності Закон України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора (2310-ІХ),  Зокрема, від 7 жовтня забороняється «акустичне насильство» у пасажирському транспорті.
05 Жовтня, 2022 р., 15:22
Ременівський опорний ЗЗСО та Жовтанецький опорний ЗЗСО Жовтанецької ТГ отримають міжнародну підтримку у межах програми «Спільно до навчання»
04 Жовтня, 2022 р., 10:07
У зв’язку з оголошенням воєнного стану із травня цього року змінилися критерії пошуку місця праці для зареєстрованих безробітних та осіб, котрі шукають роботу через службу зайнятості.
03 Жовтня, 2022 р., 16:01
У вівторок, 4 жовтня 2022 року, з 11:00  у приміщенні Жовтанецької сільської ради здійснюватися видача продуктових наборів для ВПО, які ще не отримували наборів.
02 Жовтня, 2022 р., 15:17
хДорогі працівники освіти!