06 Липня, 2022 р., 16:59
Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік” прожитковий мінімум, визначений для осіб, які втратили працездатність, з 1 липня зріс до 2027 грн, що стало підставою для проведення перерахунку пенсій.
06 Липня, 2022 р., 10:05
Із 7 липня ц. р. набуває чинності наказ Міністерства економіки України від 12.04.2022 № 827-22, яким затверджена нова форма звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її заповнення. Форму №3-ПНподаютьсуб’єкти господарської діяльності, що використовують працю найманих працівників, за наявності потреби в кадрах.
04 Липня, 2022 р., 16:04
Жовтанецька сільська рада звертається до власників торгівельних та розважальних закладів, керівників промислових та продуктових ринків, залізничних вокзалів та автостанцій з масовим перебуванням людей, до власників закладів харчування та торгівлі. У теперішніх реаліях принагідно просимо дотримуватися встановлених заходів безпеки під час оголошення повітряних тривог. Наголошуємо на необхідності термінового припинення роботи закладів та евакуації відвідувачів та пасажирів у безпечні місця (найпростіші укриття). Мешканців житлових будинків просимо залишати житлові приміщення та прямувати до укриттів.
01 Липня, 2022 р., 16:36
В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!
28 Червня, 2022 р., 10:00
Вітання з Днем Конституції України!
24 Червня, 2022 р., 11:26
Триває новий набір жінок Жовтанецької ТГ на проект "КРИЛА МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ЖІНОК"
23 Червня, 2022 р., 14:25
Запрошуємо діток на уроки неформальної освіти у селі Жовтанці!
23 Червня, 2022 р., 13:49
Нова форма сімейного виховання – патронат над дитиною.