20 Квітня, 2022 р., 15:39
У бою за свободу та незалежність України загинув мешканець села Вирів Сілецький Василь Іванович.
18 Квітня, 2022 р., 15:25
ПОВІДОМЛЕННЯ ?про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території під будівництво очисних споруд для очищення, знешкодження і знезараження стічних вод від житлових будинків по вул. Куземського, в с. Ременів, Львівського району, Львівської області.
14 Квітня, 2022 р., 19:52
«З піснею до перемоги»: артисти Львівської філармонії представили  музичну казку Євгена Заставного на лібрето Василя Сагайдака "Подарунок лісового чарівника"  для дітей з внутрішньо переміщених сімей, які проживають на території нашої громади.
14 Квітня, 2022 р., 15:46
Запрошуємо діток із вимушено-переселених сімей на уроки неформальної освіти у селі Жовтанці.
12 Квітня, 2022 р., 19:39
Від сьогодні, 12 квітня,  комендантська година  на Львівщині триватиме з 23:00 до 06:00
11 Квітня, 2022 р., 15:30
З метою запобігання реальної загрози виникнення пожеж в лісах та мінімізації їх наслідків на Львівщині заборонили відвідувати лісові масиви.
06 Квітня, 2022 р., 23:12
Сумна звістка сколихнула Жовтанецьку громаду- загинув захисник України Якимів Петро Мар‘янович!