Дата: 09.10.2023 12:56

Фото без опису47 тисяч 100 гривень  зібрано для ЗСУ під час благодійного концерту у селі Новий Став Жовтанецької територіальної громади.

У неділю, 8 жовтня, у селі Новий Став відбувся черговий благодійний концерт за участі творчих колективів закладів культури Жовтанецької територіальної громади та ярмарка смаколиків від Новоставських господинь.

Захід розпочався із вітального слова та благословення настоятеля Свято-Богоявленського храму ПЦУ о.Богдана Яценка. Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто віддав своє життя у боротьбі за волю та незалежність України.

Жовтанецька сільська рада висловлює щиру подяку настоятелю Свято-Богоявленського храму ПЦУ о.Богдану Яцеку за допомогу в організації заходу, усім господиням та господарям, які долучились до благодійної ярмарки. Дякуємо нашим талановитим учасникам художньої самодіяльності закладів культури та усім учасникам та глядачам, які долучились до благодійного заходу.

Допомагати та підтримувати ЗСУ - це обовʼязок кожного з нас. Наші кроки, наша згуртованість наближають таку бажану Перемогу!

Дякуємо ЗСУ за можливість провести цей день! Та продовжуймо працювати для ЗСУ!

Слава Україні! Героям Слава!