14 Квітня, 2020 р., 16:00
 Жовтанецька сільська  рада нагадує, що в громаді функціонує ГАРЯЧА ЛІНІЯ для допомоги соціально незахищеним мешканцям, які опинилися в кризовій ситуації
14 Квітня, 2020 р., 14:28
Жовтанецька сільська рада дякує усім підприємцям та громадянам, які надають благодійну допомогу установам Жовтанецької ОТГ у боротьбі із розповсюдженням коронавірусної інфекції.
14 Квітня, 2020 р., 13:03
У селі Горпин проведуть капітальний ремонт покрівлі будівлі школи. Відповідне рішення було прийнято 10 квітня 2020 року на 69 черговій сесії VII скликання Жовтанецької сільської ради.
14 Квітня, 2020 р., 08:27
Штрафи за підпал сухостою збільшаться у 18 разів.
13 Квітня, 2020 р., 17:36
У зв’язку із проходженням холодного атмосферного фронту та вторгненням холодної арктичної повітряної маси з північного заходу очікуються: 14 – 15 квітня місцями пориви вітру (північно-західний з переходом на західний) 15 – 20 м/с. Місцями надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека. 14 квітня вночі та вранці на поверхні грунту та місцями в повітрі заморозки 0 – 3°, подекуди значний дощ та мокрий сніг. В горах утворення тимчасового снігового покриву, на дорогах ожеледиця. (І рівень небезпечності, жовтий). 15 квітня вночі та вранці сильні заморозки 0 – 5°. (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий). Зниження денної температури повітря 14 квітня до 3 – 8° тепла, 15 квітня 5 – 10° тепла.
13 Квітня, 2020 р., 15:21
У Жовтанецькій ОТГ мобільна бригада КНП ЦПМСД Жовтанецької сільскої ради проводить тестування на COVID-19. Мобільна бригада, у складі сімейних лікарів та медичних сестер, продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону. Зроблено 20 експрес-тестів, усі негативні (коронавірусної інфекції не виявлено)
13 Квітня, 2020 р., 11:30
Станом на 10:00 годину 13 квітня 2020 року випадків інфікування та нових підозр зараження коронавірусом на території Жовтанецької ОТГ не зафіксовано. Дотримуйтеся карантину, ставтеся уважно до здоров'я, зміцнюйте імунітет, правильно харчуйтеся та залишайтеся вдома!
12 Квітня, 2020 р., 00:50
Дорога громадо!
10 Квітня, 2020 р., 21:18
Штучні квіти на кладовищах - чутливий удар по довкіллю. Не допоможуть штучні квіти померлим, але  нашкодять  живим. Замініть їх живими квітам.
09 Квітня, 2020 р., 16:44
Жовтанецька об'єднана громада повідомляє, що станом на 10:00 годину 9 квітня на території Жовтанецької ОТГ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНО випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.