24 Квітня, 2020 р., 21:06
23 квітня 2020 року відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
24 Квітня, 2020 р., 15:23
У Жовтанецькій ОТГ триває процес розроблення Стратегії розвитку громади на 2021-2027 роки.
24 Квітня, 2020 р., 11:38
Жовтанецька об'єднана громада повідомляє, що станом на 24 квітня 2020 року на території Жовтанецької ОТГ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНО випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.
22 Квітня, 2020 р., 17:24
22 квітня вшановуємо  113 річницю від дня народження визначного українського композитора Євгена Теодоровича Козака, уродженця села Велике Колодно, заслуженого діяча мистецтв України, педагога, хорового диригента, музично-культурного діяча Галичини.
22 Квітня, 2020 р., 14:17
Кабінет Міністрів України вирішив на загальнонаціональному рівні продовжити карантин через коронавірус до 11 травня.
18 Квітня, 2020 р., 10:31
Прийміть найщиріші вітання зі святом Світлого Христового Воскресіння! Цьогоріч ми з вами святкуємо Великдень у непростий час! Але нехай, попри численні виклики, це  світле і величне свято принесе у ваші домівки Пасхальну радість. Нехай ця радість Христового Воскресіння буде у вас великою та дарує надію, віру та допомагає долати труднощі, позбавляє від сумних думок і наповнює ваші серця світлими сподіваннями!  Міцного здоров’я і родинного затишку!
17 Квітня, 2020 р., 10:39
Медичні працівники КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради продовжують проводити експрес-тести усім працівникам, які контактують із людьми:представники комунальних установ, працівники аптек, торогових закладів.
17 Квітня, 2020 р., 10:36
Дівчата із відділу освіти Жовтанецької сільської ради показали, як народжується справжня писанка. Писати писанки - це цікаво і відповідально. Це прекрасна традиція, яку варто передати своїм дітям. Звичай писати писанки прийшов до нас із давнини. На писанках зображають давні символи, обереги, побажання. Писанки збагачують кольорами одне з  найголовніших християнських  свят- Великдень. Пишіть писанки, бо це прекрасно!
16 Квітня, 2020 р., 13:13
Жовтанецька сільска рада наголошує про пункт збору для допомоги одиноким людям під час карантину.
16 Квітня, 2020 р., 10:59
Жовтанецька об'єднана громада повідомляє, що станом на 10:00 годину 16 квітня на території Жовтанецької ОТГ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНО випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.