Дата: 19.07.2021 17:24

Розпочато капітальний ремонт покрівлі даху центральної Амбулаторії Жовтанецької територіальної громади.

На виконання робіт спрямовано кошти (понад 700 тис.грн) із державного бюджету відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року.

Завдяки капітальному ремонту покрівлі буде замінено старе азбестове покриття та дерев'яну конструкцію на нову покрівлю. У центральному медичному закладі буде створено сприятливі та комфортні умови.

Додатково нагадаємо, що Жовтанецькою сільською радою в попередні роки проведені капітальні внутрішні ремонтні роботи в даному закладі та створено належні умови для надання медичної допомоги первинного рівня у нашій громаді.

Кошти на капітальний ремоно покрівлі виділено за сприянням Народного депутата України Тараса Батенка.