Дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції та став помічником Святого Миколая!

Дата: 28.12.2020 16:37

Фото без описуДень Святого Миколая - одне з найулюбленіших подій, якого з нетерпінням чекають діти. І як добре, коли мрії збуваються! Жовтанецька сільська рада щиро дякує усім, хто долучився до благодійної акції, допоміг зібрати речі та бути причетними до створення свята для дітей з малозабезпечених сімей! Завдяки благодійній акції, 67 дітей із 17 сімей нашої громади отримали пакунки від Святого Миколая!

Особлива подяка  ДБСТ сім'ї Процик, ДБСТ сім'ї Чернові, колективу та учням Жовтанецького НВК "ЗНЗ І-ІІ ст.ДНЗ", сім'ї Самуляк (Вислобоки) та усім небайдужим жителям громади.

Ми безмежно щасливі, що з кожним роком все більше і більше людей готові допомагати робити добро! Це мотивує, заряджає! З вашою підтримкою ми впевнені! Ми готові до нових проектів, до нових ідей і їх втілень!

Дякуємо вам усім за можливість ощасливлювати десятки дітей!