22 Вересня, 2021 р., 19:23
З 23 вересня 2021 року в Україні встановлено "жовтий" карантинний рівень.
21 Вересня, 2021 р., 11:26
Презентацію можна завантажити за посиланням.
20 Вересня, 2021 р., 12:32
У п'ятницю, 17 вересня 2021 року, відбулася 12 чергова сесія Жовтанецької сільської ради, яку провів сільський голова Ярослав Деркач.
20 Вересня, 2021 р., 11:29
Перевести освітній процес Великоколоднівському НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст.ДНЗ" у дистанційний режим вирішили на засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Жовтанецької сільської ради.
18 Вересня, 2021 р., 14:16
Сьогодні, 18 вересня 2021 , 85-літній ювілей святкує Воловець Левко Іванович, поет, літературознавець, член Національної спілки письменників України, освітянин, багаторічний директор школи села Колоденці.
17 Вересня, 2021 р., 16:20
Сьогодні професійне свято мужніх людей, які при будь-якій погоді і в найважчих ситуаціях поспішають на допомогу- рятівники завжди  на варті.
14 Вересня, 2021 р., 14:32
Рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021 № 53 затверджено Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки (далі – Комплексна програма). Одним із заходів Комплексної програми є психологічна підтримка та подолання наслідків травмуючих подій учасників АТО (ООС). Кожен крок програми допомагає проаналізувати власні переживання і досвід, досягти змін в усіх життєво важливих сферах і сформувати стійкі установки на життя без залежностей.