29 Грудня, 2021 р., 15:07
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України:
28 Грудня, 2021 р., 11:12
У межах здійснення парламентського контролю протягом 2021 року Уповноваженим виявлено непоодинокі випадки порушення права на безпечне проживання у родині дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
06 Грудня, 2021 р., 11:13
Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних сил України!
06 Грудня, 2021 р., 11:00
Жовтанецька територіальна громада вітає свого очільника Ярослава Деркача із днем народження.
29 Листопада, 2021 р., 17:48
У зв’язку зі звільненням сімейних лікарів Киричук Т.І. та Сегін І.Р. закликаємо людей, які уклали декларацію з даними лікарями, найближчим часом переукладати декларації із лікарями КНП ЦПМСД Жовтанецької сільської ради.
29 Листопада, 2021 р., 15:06
ФК "Сокіл" села Велике Колодно - володар Кубка Чемпіонату Кам‘янеччини- 2021!
29 Листопада, 2021 р., 10:09
Інформація про заплановані відключення електроенергії для проведення ремонтних робіт ПрАТ "Львівобленерго".
27 Листопада, 2021 р., 08:28
Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі.
24 Листопада, 2021 р., 16:19
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини продовжує здійснювати моніторинг дотримання прав дітей в умовах пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. З цього питання підготовлено третій інформаційний бюлетень щодо впливу наслідків пандемії на права дітей в Україні. У документі ви знайдете інформацію про актуальні проблеми у сфері захисту прав дітей в Україні. Зокрема щодо впливу пандемії коронавірусу на право дітей на охорону здоров’я, добробут, освіту, культурний розвиток та відпочинок, а також права на захист, сім’ю та альтернативний догляд. Особливу увагу приділено питанню вакцинації дітей. Також у бюлетені надано рекомендації для відповідальних органів влади щодо вжиття необхідних заходів з метою забезпечення та захисту прав та найкращих інтересів дітей.
17 Листопада, 2021 р., 16:38
17 листопада 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Жовтанецької сілсьької ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Ярослава Деркача.