30 Травня, 2024 р., 10:19
Платформа допомоги врятованим — єдиний онлайн-майданчик для українців, постраждалих внаслідок війни.
30 Травня, 2024 р., 10:14
До 30 червня триватиме відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва – Ukrainian Enterprise Promotion Awards (UEPA).  Відзнака UEPA – це український національний етап відбору кандидатів на участь у європейській премії European Enterprise Promotion Awards (EEPA). Премією UEPA будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку українського малого та середнього підприємництва на національному, регіональному та місцевому рівнях.
29 Травня, 2024 р., 12:08
Черговий запит від військовослужбовців- металошукач, який допоможе швидко виявити небезпечні предмети під час виконання бойових завдань.
29 Травня, 2024 р., 11:11
Жовтанецька сільська рада висловлює щирі співчуття рідним з приводу смерті жителя села Жовтанці Башнянина Юрія.
28 Травня, 2024 р., 21:17
Сьогодні, 28 травня, в Україні відзначають День поліцейського офіцера громади.
28 Травня, 2024 р., 19:48
Сьогодні, 28 травня, у місті Львові попрощались із загиблим військовослужбовцем Богданом Нижником, жителем села Ременів.
27 Травня, 2024 р., 12:10
У неділю, 26 травня, у храмі Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ села Жовтанці відбувся фестиваль духовної пісні «Великодні Дзвони».
23 Травня, 2024 р., 18:00
Солдата Кушку Дмитра Богдановича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
23 Травня, 2024 р., 10:34
23 травня ми відзначаємо День Героїв. Свято величі духу українських воїнів, борців за волю України.
22 Травня, 2024 р., 17:43
У середу, 22 травня, біля Могили «Борцям за волю  України» відбулось громадське віче та спільна молитва за полеглих Героїв із Жовтанецької територіальної громади, а також за усіх українських воїнів.