08 Травня, 2024 р., 11:29
8 травня - День пам'яті та примирення. Україна знову відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної московської агресії.
08 Травня, 2024 р., 10:18
5 травня, у світлий день Воскресіння, на цвинтарі у селі Колоденці освятили надгробний памʼятник загиблиму воїну Дмитру Кушці.
07 Травня, 2024 р., 10:21
У середу, 8 травня, о 13:00 у будівлі Ременівського старостинського округу відбудеться спільний захід БФ «Право на захист» та Центру зайнятості по інформуванню ВПО щодо можливості працевлаштування, в т.ч. на громадські та суспільно-корисні роботи, написання грантів по програмі Центру зайнятості, отримання ваучерів на перекваліфікацію та інші питання працевлаштування. Запрошуємо усіх бажаючих на зустріч! Детальна інформація за телефоном 0979106682
06 Травня, 2024 р., 14:39
Оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення
06 Травня, 2024 р., 10:23
«Немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх… (Іоана 15:13)» – каже нам Святе Письмо. І цю заповідь виконав Воїн Юрій. Він віддав своє молоде життя, щоб жила наша незалежна Україна.
06 Травня, 2024 р., 10:22
5 травня минули роковини з дня загибелі Героя Володимира Печарського
05 Травня, 2024 р., 10:37
Христос Воскрес- воскресне Україна!
03 Травня, 2024 р., 11:39
Військовослужбовця старшого солдата ЗВІРА Володимира Васильовича нагороджено орденом «За мужність ІІІ-го ступеня» (посмертно)
01 Травня, 2024 р., 15:30
Трагічна звістка, яка знову сколихнула усю Жовтанецьку громаду- загинув захисник України, житель села Велике Колодно ПЕЛЕНЬО Юрій Степанович.
01 Травня, 2024 р., 12:48
Жовтанецька сільська рада вітає директорів шкіл громади зі святом- Міжнародним днем директора школи!