01 Квітня, 2024 р., 16:42
Щороку з метою охорони водних біоресурсів в період їх відтворення встановлюється заборона добування (вилову) водних живих ресурсів по всій акваторії рибогосподарських водних об’єктів Львівської області, за винятком ділянок, на яких дозволено любительське рибальство з берега на умовах загального водокористування.
01 Квітня, 2024 р., 16:40
Начальник Кам’янка-Бузькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Тарас Печора провів сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія».
01 Квітня, 2024 р., 16:40
У Кам’янка-Бузькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області регулярно надаються фахові консультації та практична допомога з питань застосування податкового законодавства.
01 Квітня, 2024 р., 16:39
Заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою надано коментар-відповідь про те, що перелік земельних ділянок, які не підлягають оподаткуванню земельним податком, наведено у ст. 283 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
01 Квітня, 2024 р., 12:03
Народний аматорський хореографічний колектив «Життя в танці» Народного дому села Жовтанці - лауреати Всеукраїнського хореографічного конкурсу.
28 Березня, 2024 р., 17:05
Вітаємо футбольну команду та наставників Жовтанецького ліцею з перемогою у зональних змаганнях з футболу Львівського району.
28 Березня, 2024 р., 16:22
У четвер, 28 березня, сільський голова Ярослав Деркач провів чергове засідання виконавчого комітету сільської ради. Розглянули ряд питань  порядку денного, щодо життєдіяльності громади.
28 Березня, 2024 р., 12:17
Виконано черговий запит наших військовослужбовців.
27 Березня, 2024 р., 16:54
Програмою передбачено новий напрям – підтримка волонтерських організацій та виробничих підприємств Львівської області з метою виробництва та закупівлі товарів для забезпечення потреб Сил оборони.