27 Жовтня, 2023 р., 14:33
Мобільний центр крові у четвер, 26 жовтня, завітав у Жовтанецьку територіальну громаду!
26 Жовтня, 2023 р., 16:10
Уже цієї  п’ятниці, 27 жовтня, відзначатимемо День української писемності та мови. За традицією – в цей день відбудеться Радіодиктант національної єдності. Це – своєрідний щорічний флешмоб, який об’єднює людей, закоханих у слово.
26 Жовтня, 2023 р., 11:27
Всечесні отці, дорогі парафіяни та гості храмів Вмч. Димитрія Солунського села Печихвости!
25 Жовтня, 2023 р., 17:32
25 жовтня Міжнародний день військового капелана.
25 Жовтня, 2023 р., 17:25
У Жовтанецькій територіальній громаді збираємо матеріали для виготовлення окопних свічок!
23 Жовтня, 2023 р., 14:43
25 тисяч гривень зібрано для потреб Збройних Сил України під час благодійного ярмарку у Ременівському ЗДО «Зернятко».
23 Жовтня, 2023 р., 14:21
Чи є об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, будівля критого ринку та приміщення, розташовані на ньому (магазини, кіоски, павільйони тощо)?
23 Жовтня, 2023 р., 14:13
Перший в Україні мобільний пункт збору крові разом з бригадою невтомних медиків прибуде у Жовтанецьку громаду.
23 Жовтня, 2023 р., 11:24
22 жовтня відбувся обласний огляд-конкурс театральних колективів «Театральне Надбужжя», який проходив у місті Кам'янка-Бузька. В огляді взяли участь 18 аматорських театри, у тому числі і театр Народного дому села Колоденці (керівник- Вікторія Ковалишин).
23 Жовтня, 2023 р., 10:49
«Немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх… (Іоана 15:13)» – каже нам Святе Письмо. І цю заповідь виконав Воїн Ярослав. Він віддав своє життя, щоб жила наша незалежна Україна.