01 Жовтня, 2023 р., 10:21
Всечесні отці, дорогі парафіяни та гості храмів Покрови Пресвятої Богородиці с.Вихопні та с.Горпин!
01 Жовтня, 2023 р., 10:20
1 жовтня обʼєднано у собі багато важливих свят для українців: День Захисників і Захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці, День Української повстанської армії, День Українського козацтва, День територіальної оборони України. У цей день із великою шаною хочемо привітати наших оборонців, кожного й кожну, хто ціною надзусиль боронить українську землю та щосили жене ворога геть. У нас найкраща армія світу! Яка довела всім, що таке сміливість і що таке боротьба! Ціна перемоги, яку наші захисники й захисниці щодня наближають, — надвисока! Імена Героїв і Героїнь, які віддали своє життя, боронячи Україну, назавжди у нашій памʼяті! Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!
30 Вересня, 2023 р., 10:25
Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.
29 Вересня, 2023 р., 16:27
30 876 гривень зібрано для потреб Збройних Сил України під час благодійного ярмарку у ЗДО «Вишенька» Жовтанецької сільської ради.
27 Вересня, 2023 р., 17:45
27 вересня - Всесвітній день туризму!
26 Вересня, 2023 р., 16:33
«Ніхто більшої любові не має над ту,як хто свою душу поклав би за друзів своїх». (Ів.15,13).
26 Вересня, 2023 р., 09:35
Як зареєструвати касира для програмного РРО?
24 Вересня, 2023 р., 10:39
Сьогодні вся Україна відзначає День дошкілля.
23 Вересня, 2023 р., 10:40
Сьогодні, 23 вересня, у Жовтанецькій територіальній громаді попрощалися із загиблим воїном Павлом Бараном!