27 Січня, 2024 р., 09:33
День вшанування пам’яті жертв Голокосту. Щорічно 27 січня міжнародна спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту.
25 Січня, 2024 р., 16:28
Героя Ярослава Вихопня нагороджено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Хрест Хоробрих» (посмертно).
25 Січня, 2024 р., 10:17
Чергова допомога відправляється для наших захисників.
23 Січня, 2024 р., 17:49
Чергова допомога для військовослужбовців із нашої громади відправляється на передову. Закрито запит бійця 24-ої бригади Мирослава Дробота, жителя села Жовтанці:
23 Січня, 2024 р., 09:45
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує!
22 Січня, 2024 р., 17:09
Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
22 Січня, 2024 р., 11:14
У неділю, 21 січня, Народний аматорський ім.Євгена Козака Народного дому с.Велике Колодно взяв участь у XXVI-му фестивалі української коляди "Прощання з колядою", який проходив у храмі св.Володимира ПЦУ м.Винники.
22 Січня, 2024 р., 09:21
22 січня український народ відзначає одне зі знакових свят українського державотворення — День Соборності України. 105 років тому  Українська Народна Республіка і Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в єдину Соборну самостійну Українську державу.
18 Січня, 2024 р., 17:09
Періодично у Службі у справах дітей Жовтанецької сільської ради проводиться засідання комісії з питань захисту прав дитини, серед основних завдань якої сприяння в забезпеченні реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та запобігання дитячій бездоглядності.
18 Січня, 2024 р., 14:14
У Жовтанецькій ТГ відбудуться виїздні гінекологічні огляди. Виїзд мобільної клініки БФ «Батерфлай» у співпраці з Львівським обласним клінічним перинатальним центром. Огляд проводитимуть лікар-гінеколог та лікар-УЗД.