Мінветеранів спільно з ІСАР Єднання розпочали серію тренінгів для громадських та благодійних організацій

Дата: 02.07.2024 18:08

Фото без описуДля підвищення інституційного та організаційного розвитку інститутів громадянського суспільства, Мінветеранів спільно з ІСАР Єднання розпочато серію тренінгів для громадських та благодійних організацій, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики.

Перший тренінг для ветеранських організацій громадянського суспільства “Складові успішної діяльності ОГС: публічні комунікації” відбудеться 10 липня 2024 року з 11:00 до 17:30 у м. Києві.

Під час роботи тренінгу будуть розглянуті практичні питання щодо розвитку публічних комунікацій інститутів громадянського суспільства, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики, формування комунікаційних цілей, визначення цільової аудиторії та стейкхолдерів, інструментів, процедур, документів, необхідних для публічних комунікацій, ефективних комунікацій та особливостей комунікацій з органами державної влади. З учасниками тренінгу працюватиме Ксенія Дітчук – незалежна консультантка, менторка, тренерка, яка має 15 - річний досвід роботи у розробці інформаційних продуктів та управлінні комунікаціями для неурядових організацій.

Реєстрація для участі у тренінгу триватиме до 03.07.2024 за посиланням: https://surl.li/ckpkmi.