На Львівщині створять інноваційний мобільний додаток для туристів

Дата: 02.07.2024 18:09

Фото без описуГромадська організація«Успішна Львівщина» за підтримки Українського культурного фонду починає роботу над розробкою мобільного додатку «Львівщина. Унікальний спадок».
Місія проєкту – популяризувати об’єкти культурної спадщини області. ​​​​​​

Про це повідомили на прес-конференції, яка відбулась сьогодні, 26 червня, у Львові. ​​​​​​​​​​​​«Дякую Українському культурному фонду, партнерам, експертам і робочій групі, яка створювала цей проєкт. У наш час важливо зберігати та популяризувати культурні цінності регіону як частину загальнонаціональної спадщини, яка через російську агресію постійно знаходиться у небезпеці знищення. У нашій області є понад 8000 пам’яток культурної спадщини. У додатку буде доступно близько 500 об’єктів. Турист зможе за допомогою різних фільтрів обрати місця, які хоче відвідати: музеї, заповідники, замки, парки. Окрім цього, передбачено функцію прокладати маршрути і обирати цікаві об’єкти, які є неподалік», - розповів директор ГО «Успішна Львівщина», керівник проєкту Тарас Зозуля. ​​​​Завершити роботу над додатком планують у жовтні. Він буде доступний на усіх мобільних операційних системах і працюватиме як онлайн, так і офлайн.​«Популяризація культурної спадщини є важливим моментом. І завдяки цьому додатку вона стане доступнішою як іноземцям, так і жителям інших регіонів нашої держави. Львівська область – це багатий край, який має різноманітну історію й вона дуже важлива для того, щоб розуміти й виховувати національну свідомість. Важливо, що завдяки цьому додатку історія нашої області стане доступнішою як іноземцям, так і жителям інших регіонів нашої держави», - сказав Руслан Коропецький, провідний науковий співробітник Науково-дослідного відділу Історико-культурного заповідника «Стільське городище».​​​​«Вважаю, що цей додаток буде корисний не лише для іноземних туристів. Він буде слугувати і для нового виду туризму, який, я переконаний, є дуже перспективний для Львівщини. В час повномасштабного вторгнення на Львівщину приїхало дуже багато внутрішньо переміщених осіб. Цей додаток допоможе їм у вихідні дні подорожувати і знайомитися з культурним надбанням Львівщини», - додав голова комісії з питань культури Львівської обласної ради Святослав Шеремета.​​​​​​​​​​​​Застосунок «Львівщина. Унікальний спадок» буде доступний українською та англійською мовами.