26 Вересня, 2019 р., 11:51
25 вересня в рамках днів довкілля у Жовтанецькій ОТГ працівниками скілької ради та комунального підприємства "Господар" проведено толоку на австро-угорському військовому  цвинтарі, що біля села Жовтанці.
24 Вересня, 2019 р., 15:31
Головне управління Державної казначейської служби України у Львівській області  звертає увагу, що з 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 No162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі –Постанова N 162).
24 Вересня, 2019 р., 12:23
Зі слів очільника Львівської юстиції Микола Станіщук, стягнення аліментів це складне питання, яке потребує значних зусиль, а у випадках, коли боржником є громадянин іншої країни, це тим більше складно. Однак, в цьому житті нічого не буває неможливого, головне - це бажання.
23 Вересня, 2019 р., 15:17
У неділю, 22 вересня, в Кам’янко-Бузькому краю, в селищі Добротвір відбувся ІІІ Обласний фестиваль "Купальська містерія над Бугом" Участь у фестивалі взяли працівники культури та творчі колективи Жовтанецької ОТГ. Концертна програма відбулась за участі Народних колективів, Оксани Мухи,  Василя Зінкевича та інших артистів.
22 Вересня, 2019 р., 14:48
До боротьби із підпалом трави залучать мисливців та правоохоронців.
19 Вересня, 2019 р., 11:27
У межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформуємо про оголошення конкурсу інвестиційних проектів з 17 вересня 2019 року.
17 Вересня, 2019 р., 13:15
У п'ятницю 20 вересня о 17.00 в приміщенні Жовтанецької сільської ради відбудеться засідання чергової сесії.
17 Вересня, 2019 р., 10:41
Команда Жовтанецького НВК (загаївської школи) під керівництвом Ольги Вихопень взяла участь в обласному фестивалі активного туризму і дозвілля  «Манівці». Де з 12-ти команд Львівщини виборола золото