19 Червня, 2020 р., 12:02
У Жовтанецькій ОТГ за останню добу не зареєстровано нових випадків захворювання на коронавірус. З початку карантину у Жовтанецькій ОТГ 9 лабораторно підтверджених випадки.
18 Червня, 2020 р., 19:12
Уже після чергових місцевих виборів розширяться межі нашої громади.  До Жовтанецької об'єднаної територіальної громади приєднається Ременівська сільська рада із селами Ременів та Вислобоки.   Відповідне розпорядження 624-р Кабінет Міністрів України прийняв 27 травня 2020 року.   Довідково Діюча Жовтанецька об'єднана територіальна громада утворена  у 2016 шляхом об'єднання трьох сільських  рад: -Жовтанецької  -Великоколоднівської  -Вирівської.
18 Червня, 2020 р., 13:05
16 Червня, 2020 р., 14:43
У Жовтанецькій ОТГ за останню добу не зареєстровано нових випадків захворювання коронавірусом. З початку карантину у Жовтанецькій ОТГ 6 лабораторно підтверджених випадки.
15 Червня, 2020 р., 11:32
12 Червня, 2020 р., 14:38
У Жовтанецькій ОТГ за останню добу  зареєстровано новий випадок захворювання коронавірусом у селі Колоденці. З початку карантину у Жовтанецькій ОТГ 6 лабораторно підтверджених випадки.
12 Червня, 2020 р., 13:11
У Жовтанецькій ОТГ тривають капітальні ремонті роботи у будівлі під ЦНАП. Ця будівля розташована в центрі села Жовтанці біля адміністративного будинку, де розташовані всі адміністративні, соціально-культурні та торгові об’єкти, поряд  автобусна зупинка, комунальне підприємство. В цілому, дуже зручне розташування для надання послуг громадянам.
11 Червня, 2020 р., 13:05
За останню добу у Жовтанецькій ОТГ нових випадків інфікування не зареєстровано/ З початку карантину у Жовтанецькій ОТГ 5 лабораторно підтверджених випадки.
10 Червня, 2020 р., 15:32
У Жовтанецькій ОТГ зареєстровано новий випадок захворювання коронавірусом у селі Колоденці. З початку карантину у Жовтанецькій ОТГ 5 лабораторно підтверджених випадки.