07 Лютого, 2022 р., 12:18
В Україні запрацювала «гаряча лінія» Сил територіальної оборони
04 Лютого, 2022 р., 18:54
Заклади освіти Жовтанецької територіальної  громади відновлюють очне навчання з 7 лютого 2022 року.
04 Лютого, 2022 р., 16:21
Нові вказівники встановлено на зупинках громадського транспорту в межах Жовтанецької територіальної громади по дорозі «Львів-Луцьк».
03 Лютого, 2022 р., 21:04
Школярів Львівщини віком 12-16 років запрошують на безкоштовний онлайн майстер-клас з WEB - розробки «Як зробити адаптивну верстку сайту під мобільні пристрої»  Майстер клас відбудеться 5 лютого о 15:00. Тривалість заняття - 1,5 години. Реєстрація на подію за посиланням:  https://bit.ly/3L33Cx7  МК відбудеться з використанням сервісу Google Meet. Після реєстрації ви отримаєте запрошення на скриньку, вказану в реєстраційній формі.
03 Лютого, 2022 р., 18:29
3 лютого 2022  року сільський голова Жовтанецької сільської ради Ярослав Деркач провів перше засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Жовтанецької сільської ради, створеної відповідно до рішення виконавчого комітету Жовтанецької сільської ради від 27 січня 2022 року №03.
03 Лютого, 2022 р., 16:34
Оновлено спортивний інвентар закладів освіти Жовтанецької територіальної громади.
02 Лютого, 2022 р., 20:39
Уряд надасть можливість людям з інвалідністю купувати ліки за програмою єПідтримки
01 Лютого, 2022 р., 20:57
Сьогодні, 1 лютого 2022 року, біля пам’ятника убитим воякам ОУН-УПА в селі Велике Колодно вшанували пам’ять загиблих.  Отець Роман Кравець, настоятель Церкви Воздвиження ЧЖХГ УГКЦ, відслужив панахиду та спільно помолились за душі померлих. Серед людей були родичі одного з воїнів, які поділились історією та розказали, як потім їх родини вивозили на Сибір.  30 січня 1952 року у селі Велике Колодно відбувся останній бій вояків ОУН-УПА із більшовицькими загарбниками.  Пам’ять про ці події має назавжди залишатись у наших серцях.
31 Січня, 2022 р., 11:17
«За ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та у співпраці з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні реалізований спільний відеопроект, що покликаний допомогти розібратися широкій аудиторії: що таке дискримінації?, її форми та як їх розпізнати у повсякденному житті. Дискримінація – одне з низки явних і розповсюджених порушень прав і свобод людини. Підставою для вчинення дискримінаційних дій є стереотипи та упередження. Руйнуючи стереотипи, ми здобуваємо внутрішню свободу від укорінених штампів, хибних висновків і переконань, а також вчимося мислити критично, бути сучасними й по-новому бачити світ. До Вашої уваги пропонується переглянути три серії відеопроекту:
28 Січня, 2022 р., 12:25
27 січня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Жовтанецької сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Ярослава Деркача. У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.