01 Лютого, 2023 р., 10:52
Інформація, яку повинні знати власники державних актів на землю старого зразка?
30 Січня, 2023 р., 15:39
Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак нагородила подяками депутатів Жовтанецької сільської ради Степана Заліска та Левицього Михайла, які захищають незалежність нашої держави/
26 Січня, 2023 р., 19:04
Оголошуємо ЗБІР КОШТІВ на пікап для 33-го окремого стрілецького батальйону! У складі даного батальйону житель села Жовтанці Чабан Руслан Ярославович!
23 Січня, 2023 р., 14:56
Бібліотеки нашої громади долучилися до Всеукраїнського книжкового флешмобу "#Книжковий_ланцюг_єдності" організованого Молодіжною секцією Української бібліотечної асоціації з нагоди Дня Соборності України Кожен учасник робив фото з книгою, автор якої має бути саме з тієї області звідки й сам учасник. Все Буде Україна!
23 Січня, 2023 р., 10:55
Львівський обласний центр служби крові заготовляє цільну кров, плазму і тромбоцитну масу
23 Січня, 2023 р., 10:44
Поетична збірка «За сонцем» Карпенко Оксани зібрала у собі поезії, створені у селі Жовтанці, де перебувала авторка з дітьми як внутрішньо переміщені особи.
22 Січня, 2023 р., 09:17
«Україна соборна. Разом до Перемоги». Під таким гаслом проходить цьогорічна кампанія до Дня Соборності України.
20 Січня, 2023 р., 13:42
Всечесний отче, дорогі парафіяни та гості села Якимів!
19 Січня, 2023 р., 11:33
Всечесні отці, дорога святкова громадо села Новий Став!
12 Січня, 2023 р., 12:56
На початку січня цього роком Львівська обласна служба зайнятості оперувала інформацією про наявність 3,4 тис. вільних робочих місць і вакантних посад.