09 Квітня, 2024 р., 15:20
Начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора провів робочу зустріч для платників податків та громадян щодо подання декларацій про майновий стан та доходи за результатами 2023 року.
09 Квітня, 2024 р., 12:51
Понад 300 дерев висадили у Жовтанецькій територіальній громаді.
03 Квітня, 2024 р., 13:44
Жителя села Жовтанці, старшого солдата Пшика Володимира Григоровича, посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
03 Квітня, 2024 р., 13:42
23 100 гривень задонатили релігійні громади ПЦУ та УГКЦ села Печихвости на монокуляр нічного бачення для ЗСУ.
01 Квітня, 2024 р., 17:14
Держкомтелерадіо з 1 березня по 1 травня 2024 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення.
01 Квітня, 2024 р., 17:12
Рекомендації з відбору вступників до Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ(далі — КЛК ХНУВС)
01 Квітня, 2024 р., 16:42
Щороку з метою охорони водних біоресурсів в період їх відтворення встановлюється заборона добування (вилову) водних живих ресурсів по всій акваторії рибогосподарських водних об’єктів Львівської області, за винятком ділянок, на яких дозволено любительське рибальство з берега на умовах загального водокористування.
01 Квітня, 2024 р., 16:40
Начальник Кам’янка-Бузькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Тарас Печора провів сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія».