22 Березня, 2024 р., 11:50
Хорові колективи закладів культури Жовтанецької ТГ переможці обласного огляду-конкурсу хорових колективів «Кобзарева дума», присвяченого 210-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.
22 Березня, 2024 р., 11:49
Міністерство освіти і науки України інформує, що Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та підтримки Міністерства молоді та спорту України організовують Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього».
20 Березня, 2024 р., 10:23
З-поміж безробітних у січні-лютому п. р. роботу через Львівську обласну службу зайнятості шукали 738 вимушено переміщених осіб, з котрих 525 звернулися у поточному році. Вдалося працевлаштувати 97 переселенців, у тому числі 8 з наданням працедавцям компенсації витрат з оплати праці. Ще 80 ВПО за скеруванням служби зайнятості поглиблювали рівень професійних знань або освоювали новий фах, 12 – брали участь у громадських роботах, 35 – отримали ваучер на навчання для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці. Станом 01.03.2024 в області місце праці шукали 549 переселенців зі статусом безробітного.
20 Березня, 2024 р., 10:21
Нещодавно фахівцями Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області було проведено для платників податків черговий тренінг з питань декларування доходів, отриманих у 2023 році.
20 Березня, 2024 р., 10:21
Нещодавно начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області Тарас Печора провів сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з актуальних питань податкового законодавства.
20 Березня, 2024 р., 10:19
На це питання заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою надано коментар-відповідь про те, що абзацами першим та другим п. 295.1 ст. 295 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) встановлено, що платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.
15 Березня, 2024 р., 15:20
У неділю, 10 березня, дитяча футбольна команда "Карпати-Ременів" під наствництвом Ігора Топоровича взяли участь у футбольному турнірі «BOSCO CUP» у місті Львів. Участь у турнірі взяли дитячі (юнацькі команди) із західних областей України.
15 Березня, 2024 р., 15:16
2 та 9 березня Львівська територіальна організація ВФСТ «Колос» проводила змагання з футзалу серед юнаків та дівчат 2009-2010 та 2011-2012 р.н. Участь у змаганнях взали команди18-ти територіальних громад Львівщини.
15 Березня, 2024 р., 15:10
Минулої неділі, 10 березня, відбувся крайній тур Об’єднаного зимового чемпіонату з міні - футболу серед команд Жовтанецької та Кам’янка - Бузької ТГ. Загалом участь у чемпіонаті взали 16 команд.