Запрошуємо долучитися до стратегічного планування розвитку громади на 2021-2027 роки

Дата: 24.04.2020 15:58

Фото без описуУ Жовтанецькій ОТГ триває процес розроблення Стратегії розвитку громади на 2021-2027 роки.

На даному етапі стратегічного планування ми шукаємо "місію" та "бачення" нашої громади у 2021-2027 роках, а також аналізуємо сильні та слабкі сторони громади, можливості та загрози для подальшого розвитку.
Запрошуємо Вас активно долучитися до стратегічного планування пройшовши опитування за посиланням https://forms.gle/aJC8BsvAnguDYuwk7
Якщо Ви зацікавлені у розвитку нашої громади та маєте велике бажання долучитися до робочих груп, то пишіть у приватні повідомлення на сторінці громади у всіх соціальних мережах.
Наступна зустріч робочої групи запланована в режимі "онлайн" на 29 квітня 2020 року.

Розроблення Стратегії відбувається із активним залученням громадськості із Ременівської сільської ради. Згідно перспективного плану Львівської області, Ременівська сільська рада буде приєднана до Жовтанецької об'єднаної територіальної громади.