Відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Жовтанецької громади

Дата: 09.04.2020 15:45

Сьогодні, 9 квітня, в режимі "онлайн" відбулось друге засідання робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку Жовтанецької об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року.

Зустріч відбулася в режимі конструктивного діалогу між громадою та представниками Львівського офісу програми U-Lead в частині напрацювання питань, орієнтованих на інвестиційну пропозицію. Цікаво б було почути думку з приводу перших результатів опитування мешканців громади.

Спеціалістом Жовтанецької ОТГ було проведено презентацію перших результатів опитування мешканців громади. Спільною робочою групою напрацювали  стратегічне бачення громади та  перші сильні та слабкі сторони для формування SWOT – аналізу.