Новини ДПІ

03 Грудня, 2021 р., 10:34
   Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до абзацу третього п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація) не є окремим спеціальним порядком офіційного визнання або підтвердження державою фактів виникнення, переходу або припинення прав на активи, щодо яких подається така Декларація.
23 Листопада, 2021 р., 12:00
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області звертає увагу, що у разі якщо особа, яка має право на одноразове (спеціальне) декларування не скористується ним, то вона буде вважатися такою, що повідомила контролюючий орган про те, що станом на дату завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування (31 серпня 2022 року):
15 Листопада, 2021 р., 16:47
Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує,  що Електронний кабінет – сервіс, за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДПС та платників податків у режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв без встановлення спеціалізованого програмного забезпечення. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.
08 Листопада, 2021 р., 10:03
Єдиний внесок: чи можливе розстрочення або відстрочення заборгованості?
21 Жовтня, 2021 р., 09:05
12 Жовтня, 2021 р., 10:46