03 Лютого, 2021 р., 17:22
16 лютого 2021 року в приміщенні адміністративної будівлі Жовтанецької сільської ради відбудеться чергова сесія Жовтанецької сільської ради.  Із порядком денним ви можете  ознайомитися за посиланням https://zhovtanetska-gromada.gov.ua/docs/
23 Листопада, 2020 р., 15:41
ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки площею 0,3160 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд по вул. І. Сірка, в с. Жовтанці, Кам’янка-Бузького р-ну., Львівської обл.
25 Вересня, 2020 р., 16:42
Львівобленерго повідомляє про відключення електроенергії у cелах Жовтанецької ОТГ  у зв'язку із ремонтними роботами.
18 Вересня, 2020 р., 16:11
21 Травня, 2020 р., 15:44
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки по вул. Львівській №46в, в с. Жовтанці, Кам’янка-Бузького району Львівської області, для обслуговування нежитлової будівлі.
13 Травня, 2020 р., 13:38
ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє про планове (періодиче) відключення електропостачання у селі Колоденці по вулицях Куток, Львівська, Малі Ланки, Польова, Т.Шевченка період з 18 по 22 травня 2020 року у зв'язку із виконанням ремонтних робіт електромереж.
28 Квітня, 2020 р., 15:24
Кам'янка-Бузька дільниця Червоноградського відділення АТ "Львівгаз" інформує, що згідно затвердженого плану-графіку ремонтно-профілкатичних робіт на ГРС Колодно буде припинено подачу газу споживачам 06.05.2020 року з 09:00 год у селах Велике Колодно, Печихвости, Великосілки, Соколів, Колоденці, Жовтанці, Вирів, Неслухів, Якимів, Вихопні, Горпин, Грабовець та Нагарці.