17 Вересня, 2018 р., 16:07
25 вересня 2018 року з 11 до 13 год у Жовтанецькій сільській раді відбудеться зустріч щодо надання безоплатної правової допомоги в рамках роботи мобільних точок доступу з питань розяснення законодавства у сферах державної реєстрації землі, інших питань, що стосуються теми рейдерства. Зустріч відбудеться  за участі начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області - Тараса Греня та провідного спеціаліста  відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Марти Бігун.
13 Вересня, 2018 р., 14:58
До уваги депутатів та жителів Жовтанецької ОТГ!!!
04 Вересня, 2018 р., 12:07
         про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки площею 0,5286 га, по вул. Грабовського, 1 в селі Новий Став, Кам’янка-Бузького р-ну., Львівської  обл.,  для  обслуговування  будівлі  Новоставського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ».